تاریخ :آوریل 14, 2021

پیام نوروزی مهندس صمیمی عضو هیات مدیره و مدیر عامل کارخانه نوآوری شیراز

منّت خدای را عز و جل که طاعتش موجب قربتست و به شکر اندرش مزید نعمت
هر نفسی که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات
پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمت شکری واجب

پس ما بندگان خداوند متعال به جهت شکرگزاری وظیفه داریم در این موسم نو شدن، همگام با تمامی عناصر جهان، نو شدن خود را نیز به عرصه ظهور رسانیم.

بدون شک نو شدن با تکیه بر پتانسیل های وجودی است که امکان ظهور می یابد و پتانسیل ها در اثر عملکردها و حاصل داده ها و ستانده های ما در روزگاران دور و نزدیک است و همچنین ایمان به آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.
در سال ۱۳۹۹ با کوشش بی وقفه و همت بلند همکاران نجیب و شریفم در کارخانه، گامی موثر در تحقق شعار ارزشمند سال یعنی جهش تولید برداشتیم. فرصت را غنیمت شمرده، از زحمات و تلاش های شبانه روزی این عزیزان تقدیر نموده و فرا رسیدن سال ۱۴۰۰ هجری شمسی، سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها را به همه همکاران شریف و پر تلاشم تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
در سال نو، سلامتی و شادی، دوستی و همدلی، نوآوری و خلاقیت، پیشرفت و موفقیت شما نوآوران، کارآفرینان، خود اشتغالان و کلیه بازیگران اصلی اکوسیستم استارتاپی جنوب کشور، خصوصا خانواده بزرگ کارخانه نوآوری شیراز را در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی بخصوص در زمینه مسئولیت های خطیر نوآوری و فناوری و توفیقات روز افزون در ارائه خدمات شایسته و ماندگار به مردم عزیز استان فارس و شهر زیبای شیراز را از خداوند متعال مسالت می نمایم.
اطمینان خاطر دارم با تلاش و همدلی، برنامه ریزی مناسب و کار گروهی، سال جدید، سال شکوفایی کارخانه نوآوری شیراز خواهد بود. ان شاءالله

با تجدید احترام
علیرضا صمیمی
عضو هیات مدیره و مدیر عامل کارخانه نوآوری شیراز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *